Agenda

CONCERT AGENDA 2018

_____________________
FEBRUARY
_____________________

Zondag 25 februari – 10:30 uur
Alt solo met Jos van der Kooy organist
Westerkerk- Prinsengracht 281- Amsterdam

www.westerkerk.nl

_____________________
MARCH
_____________________

Zaterdag 3 maart – 18:00 uur
Andrian Buciu (dirigent), Mihail Ghiga (viool), Raluca Stratulat (viool)
Adina Cocargeanu (orgel) en Anne-Marieke Evers (mezzosopraan)
Werken van Händel, Corelli, Ucellini
Anglican Church in Boekarest

***

Zaterdag 24 maart – 19:30 uur
Matthäus Passion – J. S. Bach
COV NW-Veluwe & Concerto da Fusignano o.l.v. Jurriaan Grootes

www.cov-nwveluwe.nl

_____________________
MAY
_____________________

Dinsdag 22 mei – 19:00 uur
(CANCELLED vanwege technische redenen)
Internationale Week van Hedendaagse Muziek Boekarest
Duanegdia sua Dianegdua -Octavian Nemescu
Sorin Petrescu (piano), Amelia Trifu, Daniel Jumuga- Ciubariu (slagwerk)
En composities van Ganea, Manolache, Dinescu, Vlad, Iorglescu

_____________________
JUNE
_____________________

Zondag 10 juni – 16:00 uur
Recital Let us Garlands Bring!
Shakespeare liederen van Quilter, Schuber, Finzi en Korngold
Anne-Marieke Evers, Femke de Graaf (piano)
Dorpskerk, Durgerdammerdijk 122, Durgerdam

_____________________
JULY
_____________________

Zondag 22 juli – 10:30 uur
Alt solo met Jos van der Kooy organist
Westerkerk- Prinsengracht 281- Amsterdam

www.westerkerk.nl

_____________________
AUGUST
_____________________

Zondag 5 augustus – 10:30 uur
Alt solo met Jos van der Kooy organist
Westerkerk- Prinsengracht 281- Amsterdam

www.westerkerk.nl

_____________________
SEPTEMBER
_____________________

Zaterdag 29 september – 18:00 uur
Charity Concert Fundatio Innocens
Met Adina Cocargeanu (orgel), David Pering (orgel), Thibaut Joubert (cello)
Werken van o.a. Händel, Bach, Honegger
Anglican Church – Boekarest

_____________________
NOVEMBER
_____________________

Zaterdag 10 november – 19:30 uur
Elias- Felix Mendelssohn Bartholdy
Alt solo
COV Putten & Holland Symphonie Orkest o.l.v. Gerben Budding
Met Bernadette Astari (sopraan), Frank Fritschy (tenor) en Frans Fiselier (bas)
Immanuelkerk, Stationsstraat 137, Ermelo www.covputten.nl

***

Zondag 18 november – 20:15 uur
Stabat Mater – Pergolesi
Alt solo
In het kader van het festival Mystieke Vrouwen
Ook instrumentale werken van Scarlatti
Met Arleen van Wijland (sopraan), strijkkwartet en Willeke Smits (orgel)
Tuindorpkerk, Prof. Suringerlaan 1, Utrecht www.mystiekevrouwen.nl

_____________________
DECEMBER
_____________________

Zaterdag 15 december – avond
Kerstconcert met o.a. delen uit Messiah van Händel
Met Arleen van Wijland (sopraan)
Brassband Pro Rege o.l.v. Douwe van der Glas
R.K. Kerk, Crackstraat 13, Heerenveen

***

Eerste Kerstdag 25 december 2018 – 10:30 uur
Alt solo met Jos van der Kooy organist
Westerkerk- Prinsengracht 281- Amsterdam

www.westerkerk.nl

 

2019

_____________________
MARCH
_____________________

Zondag 17 maart 2019 – 15:00 uur
Matthäus Passion – J.S. Bach
Eenkorige versie- reconstructie Rens Bijma
Alt solo
R.K. Kerk, Den Burg (Texel) www.rensbijma.nl

***

Donderdag 22 maart 2019 – 18:00 uur
Family concert @ American International School of Bucharest

***

Zaterdag 24 maart 2019 – 19:30 uur
Johannes Passion – J.S. Bach
Alt solo
COV Putten o.l.v. Gerben Budding www.covputten.nl

_____________________
APRIL
_____________________

Vrijdag 19 april 2019 – 19:30 uur
Matthäus Passion – J.S. Bach
Alt solo
COV IJmuiden o.l.v. Piet Hulsbos www.cov-ijmuiden.nl

***

Zondag 28 april 2019 – 10:00 uur
Weinen, Klagen, Sorgen, Zagen BWV 12- J.S. Bach
Cantatedienst in de Nieuwe Badkapel
Alt solo
Koor en orkest van het Haags Barokgezelschap o.l.v. Gilles Michiels
Nieuwe Badkapel, Nieuwe Parklaan 90, Den Haag (Scheveningen) www.haagsbarokgezelschap.nl

***

Zondag 28 april – 19:15 uur
Weinen, Klagen, Sorgen, Zagen BWV 12- J.S. Bach
Alt solo
Koor en orkest van het Haags Barokgezelschap o.l.v. Gilles Michiels
Cantatedienst Dorpskerk, Plein 3, Wassenaar www.haagsbarokgezelschap.nl

 

2017

_____________________
APRIL
_____________________

Friday April 14th 2017 – 7:30pm
Matthaus Passion – J.S. Bach
Altsolo
Projectkoor Matthäus Passion & Accademia Amsterdam – Stephen Kavelaar (conductor)
Grote Kerk – Grote Kerkstraat 57, Edam
www.matthaus-passion.com

_____________________
JUNE
_____________________

Saturday June 3rd 2017 – 11:30 am
A Brazilian Requiem for a Portuguese Queen
José Maurício Nunes Garcia - Ouverture in D and Requiem (1816)
Alto solo
And works of Damião Barbosa de Araújo & Marcos Portugal
The Phoenix Ensemble – Myrna Herzog (artistic director)
Kiriyat Yearim Church – Abu Gosh
http://www.phoenixearlymusic.com/

_____________________
JULY
_____________________

Sunday July 16 – 10:30 am
Alto solo with Jos van der Kooy organist
Westerkerk- Prinsengracht 281- Amsterdam www.westerkerk.nl

***

Sunday July 23- 8:00 pm
Duo Serafim
Early and late baroque music
Schuetz, Schein, Marcello, Monteverdi
Heidrun Goetssche – soprano
Anne-Marieke Evers- mezzo soprano
Gunther Martin Goetssche – organ
Evangelische Kirche – Rerik (Meckelenburg- Vorpommern)

_____________________
AUGUST
_____________________

Sunday August 13 – 10:30 am
Alto solo with Jos van der Kooy organist
Westerkerk- Prinsengracht 281- Amsterdam www.westerkerk.nl

_____________________

SEPTEMBER
_____________________

Saturday September 30 – 8:30 pm
Licht en Donker III – Jan Welmers
Alto solo
Hollands Vocaal Ensemble Amsterdam – Fokko Oldenhuis (conductor)
WithMarijje van Stralen (soprano), Sebastiaan Brouwer (tenor), Mitchell Sandler (bas)
Nicolaikerk, Nicolaaskerkhof – Utrecht www.nicolaiconcerten.nl Tickets www.podiumplein.nl

_____________________
NOVEMBER
_____________________

Friday November 10th 2017 – 7:30 pm
Elias – F. Mendelssohn Bartholdy
Alto solo
COV Excelsior Ede & Nederlands Begeleidings Orkest – Gerben Budding (conductor)
With Johanette Zomer (sopraan), Frank Fritschy (tenor) en Frans Fiselier (bas)
Johannes de Doperkerk- Bergstraat 17,Wageningen.
http://www.cov-excelsior.nl/eerstvolgende-concertefz/

_____________________
DECEMBER
_____________________

Thursday December 7 – 8:00 pm
Stelling 96: Hedendaagse muziek en gesproken woord na Luther
Missa Brevis in G major BWV 235 – J.S. Bach
STELLING 96- Yael Levy (new work)
Immortal Bach- Knut Nystedt
Alto solo
Kamerkoor Dualis & The Northen Consort – Geert-Jan van Beijeren Bergen en Henegouwen (conductor)
Nicolaikerk, Wijkstraat 32, Appingedam
Tickets: www.northernconsort.nl

***

Friday December 8 – 8:00 pm
Stelling 96: Hedendaagse muziek en gesproken woord na Luther
Missa Brevis in G major BWV 235 – J.S. Bach
STELLING 96- Yael Levy (new work)
Immortal Bach- Knut Nystedt
Alto solo
Kamerkoor Dualis & The Northen Consort – Geert-Jan van Beijeren Bergen en Henegouwen (conductor)
Hogeland College, A.G. Bellstraat 2, Warffum
Tickets www.northernconsort.nl

***

Saturday December 9 – 8:00 pm
Stelling 96: Hedendaagse muziek en gesproken woord na Luther
Missa Brevis in G major BWV 235 – J.S. Bach
STELLING 96- Yael Levy (new work)
Immortal Bach- Knut Nystedt
Alto solo
Kamerkoor Dualis & The Northen Consort – Geert-Jan van Beijeren Bergen en Henegouwen (conductor)
Martinikerk, Martinikerkhof 3, Groningen
Tickets via www.northernconsort.nl

***

Sunday December 10 – 10:00 am
Herz und Mund und Tat und Leben BWV 147- J.S. Bach
Cantata in the Nieuwe Badkapel
Alto solo
Choir and Orchestra Haags Barokgezelschap – Gilles Michiels (conductor)
Wendy Roobol (soprano), Jan-Willem Schaafsma (tenor), Marcel Moester (bas)
Nieuwe Badkapel, Nieuwe Parklaan 90, Den Haag (Scheveningen)
www.haagsbarokgezelschap.nl

***

Sunday December 10 – 7:15 pm
Herz und Mund und Tat und Leben BWV 147- J.S. Bach
Alto solo
Choir and Orchestra Haags Barokgezelschap – Gilles Michiels (conductor)
Wendy Roobol (soprano), Jan-Willem Schaafsma (tenor), Marcel Moester (bas)
Cantatedienst Dorpskerk, Plein 3, Wassenaar
www.haagsbarokgezelschap.nl

***

Friday December 15 – 8:00 pm
Christmas concert in the Nieuwe Badkapel
Herrscher des Himmels BWV 248-3 – J.S. Bach
Herz und Mund und Tat und Leven BWV 147a- J.S. Bach
Magnificat BWV 243- J.S. Bach
Alto solo
Choir and Orchestra Haags Barokgezelschap – Gilles Michiels (conductor)
Wendy Roobol (soprano), Jan-Willem Schaafsma (tenor), Marcel Moester (bas)
Nieuwe Badkapel, Nieuwe Parklaan 90, Den Haag (Scheveningen)
Tickets www.haagsbarokgezelschap.nl

.
2016
__________________________________________________
FEBRUARY
__________________________________________________

Tuesday Feb 16th 2016 – 8 pm
Songs and Psalms – a journey through the promised land
Solo recital
Anne-Marieke Evers – mezzo soprano
Eliah Zabaly – piano
Migdalei haYam haTichon
Daniel Yanovski St. 4 – Jerusalem
__________________________________________________
MARCH
__________________________________________________

Thursday March 17th 2016 – 8 pm
Matthäus Passion – J.S. Bach
Keren Motseri & Channa Malkin –soprano
Avital Dery & Anne-Marieke Evers- alto
Richard Resch & Doron Florentin- tenor
Guy Pelc & Yair Polishook- bass
Jerusalem Baroque Orchestra –  Joshua Rifkin (conductor-USA)
Jerusalem International YMCA  auditorium– King David St.
HYPERLINK “” \t “_blank” Tickets: 160/140/130/80 NIS
HYPERLINK “http://en.jbo.co.il/” http://en.jbo.co.il/

Friday March 18th 2016 – 12:30 pm
Matthäus Passion – J.S. Bach
Keren Motseri & Channa Malkin –soprano
Avital Dery & Anne-Marieke Evers- alto
Richard Resch & Doron Florentin- tenor
Guy Pelc & Yair Polishook- bass
Jerusalem Baroque Orchestra – Joshua Rifkin (conductor-USA)
ELMA, Arts Luxury Complex Hotel, Zichron Ya’akov
HYPERLINK “https://www.elma-hotel.com/season-schedule” \t “_blank” Tickets: 160/144/128 NIS
ELMA 04-6300123
HYPERLINK “http://www.elmahotel.co.il” www.elmahotel.co.il
HYPERLINK “http://en.jbo.co.il/” http://en.jbo.co.il/

Sunday March 20th 2016 – 8 pm
Matthäus Passion – J.S. Bach
Keren Motseri & Channa Malkin –soprano
Avital Dery & Anne-Marieke Evers- alto
Richard Resch & Doron Florentin- tenor
Guy Pelc & Yair Polishook- bass
Jerusalem Baroque Orchestra – Joshua Rifkin (conductor-USA)
Israel Conservatory of Music -Tel Aviv
Tickets 180/160/150/110 NIS
HYPERLINK “http://en.jbo.co.il/” http://en.jbo.co.il/

Saturday March 26th  2016 – 7:30 pm
ZAPP Mattheus
Family performance
Short Matthäus Passion – 1 hour
Text: Simon van der Geest
Alto solo
Amsterdams Bach Consort en Collegium Delft – Niek Idelenburg (conductor)
De Doelen- Rotterdam
 HYPERLINK “http://www.amsterdamsbachconsort.nl/” \t “_blank” www.amsterdamsbachconsort.nl
Tickets:  HYPERLINK “http://www.dedoelen.nl/nl/concerten/agenda/6202/amsterdams_bach_consort_en_collegium_delft/zapp_mattheus_8_/?maand=2016-03-26” \t “_blank” http://www.dedoelen.nl/nl/concerten/agenda/6202/amsterdams_bach_consort_en_collegium_delft/zapp_mattheus_8_/?maand=2016-03-26

Sunday March 27th – 2pm and 4 pm
ZAPP Mattheus
Family performance
Short Matthäus Passion – 1 hour
Text: Simon van der Geest
Alto solo
Amsterdams Bach Consort en Collegium Delft – Niek Idelenburg (conductor)
Tivoli Vredenburg- Utrecht
 HYPERLINK “http://www.amsterdamsbachconsort.nl/” \t “_blank” www.amsterdamsbachconsort.nl
Tickets:
 HYPERLINK “https://www.tivolivredenburg.nl/nl/search/?search=zapp+mattheus&category=family” \t “_blank” https://www.tivolivredenburg.nl/nl/search/?search=zapp+mattheus&category=family

__________________________________________________
APRIL
__________________________________________________

Wednesday April 20th 2016 – 8.15 pm
J.S. Bach        Cantate BWV  21  Ich hatte viel Bekümmernis
G.F.Händel    Anthem for the Funeral of Queen Caroline
Choir Wassenaar Vocaliter & orchestra Amici  della Musica- Frank de Groot (conductor)
Dorpskerk, Plein 3 -Wassenaar
Tickets 20 euro
HYPERLINK “http://www.vocaliter.nl/” http://www.vocaliter.nl/
__________________________________________________
MAY
__________________________________________________

Saturday May 14th 2016 – 8 pm
Let us garlands bring!
Shakespeare Songs and Music from the British Isles
Folksongs arr. by B. Britten
Shakespeare Songs by Quilter, Korngold, Finzi
Scottish Church – Jerusalem
Charity concert for Musicians without Borders
***
Tuesday May 24th 2016  – 8 pm
Gloria!
Short Mass in G (BWV 235) – J.S. Bach
Gloria- C. Monteverdi
Gloria – G. F. Handel
Alto solo
Jerusalem Baroque Orchestra and soloists-  Yizhar Karshon (conductor)
Israel Conservatory of Music, Tel Aviv
 HYPERLINK “http://en.jbo.co.il/Programmes_2015-2016/” \t “_blank” http://en.jbo.co.il/Programmes_2015-2016/
***
Thursday May 26th  2016  – 8 pm
Gloria!
Short Mass in G (BWV 235)- J.S. Bach
Gloria- C. Monteverdi
Gloria – G. F. Handel
Alto solo
Jerusalem Baroque Orchestra and soloists-  Yizhar Karshon (conductor)
Jerusalem International YMCA – King David St. –Jerusalem
HYPERLINK “http://en.jbo.co.il/Programmes_2015-2016/” \t “_blank” http://en.jbo.co.il/Programmes_2015-2016/

__________________________________________________
SEPTEMBER
__________________________________________________
Sunday September 25th 2016 – 4 pm
Pilgrims Concert
Psalms by Huygens, Viadana, Schütz & Marcello
Anne-Marieke Evers- mezzosoprano
Gunther Göttsche – organ
Qbeibeh
__________________________________________________
OCTOBER
__________________________________________________

Monday October 24th 2016 – 11:30
Worldpremière of Nabucco
Opera by Michelangelo Falvetti
Role of Arioco
The Phoenix Ensemble – Myrna Herzog (conductor)
Abu Gosh Festival
__________________________________________________
NOVEMBER
__________________________________________________
Friday November 4th 2016 – 8 pm
Concert Mozart
Requiem- Ave Verum- Missa Brevis in G (KV140)- Exsultate Jubilate
Alto solo
COV Excelsior – Ede
Gerben Budding – conductor
Beatrixkerk – Beatrixlaan 54- Ede
HYPERLINK “http://www.cov-excelsior.nl/” http://www.cov-excelsior.nl/
***
Sunday November 7th  2016 – 3 pm
Messiah – G.F. Händel
Altsolo
Amici Cantus and Baroque Orchestra Eik en Linde- Ellen Verburgt (conductor)
R.K. Kerk – Molenstraat – Den Burgh
__________________________________________________
DECEMBER
__________________________________________________
Thursday December 8th 2016 – 8 pm
CHRISTMAS ORATORIO – J.S. Bach
Cantata I, II and III
Alto solo
Church of the Redeemer-
Muristan Road- Old City- Jerusalem
Choirs of  Redeemer Church, “Olive Branches”-Chor Bethlehem and the Girls Choir Schmidt’s Girls School Jerusalem
Orchestra: Students of Musikgymnasiums “Schloss Belvedere” Weimar 
Conductor: Gunther Goetssche
***
Friday December 9th 2016 – 8 pm
CHRISTMAS ORATORIO – J.S. Bach
Cantata I, II and III
Benedict Abbey Dormitio – Zion Gate – Jerusalem
Choirs of  Redeemer Church, “Olive Branches”-Chor Bethlehem and the Girls Choir Schmidt’s Girls School Jerusalem
Orchestra: Students of Musikgymnasiums “Schloss Belvedere” Weimar 
Conductor: Gunther Goetssche
***
Saturday December 10th  2016 – 5 pm
CHRISTMAS ORATORIO – J.S. Bach
Cantata I, II and III
Alto solo
Church of the University of Bethlehem
Choirs of  Redeemer Church, “Olive Branches”-Chor Bethlehem and the Girls Choir Schmidt’s Girls School Jerusalem
Orchestra: Students of Musikgymnasiums “Schloss Belvedere” Weimar 
Conductor: Gunther Goetssche
***
Tuesday December 13th 2016 – 8:30 pm
Nabucco
Opera by Michelangelo Falvetti
Role of Arioco
The Phoenix Ensemble – Myrna Herzog (conductor)
Mishkan Omanuiot Raanana
***
Thursday December 15th 2016 – 8:30 pm
Nabucco
Opera by Michelangelo Falvetti
Role of Arioco
The Phoenix Ensemble – Myrna Herzog (conductor)
Tel Aviv Enav
***
Saturday December 17th 2016 – 11am
Nabucco
Opera by Michelangelo Falvetti
Role of Arioco
The Phoenix Ensemble – Myrna Herzog (conductor)
Mar Elias Church- Haifa
***
Monday December 19th 2016 – 5 pm
Nabucco
Opera by Michelangelo Falvetti
Role of Arioco
The Phoenix Ensemble – Myrna Herzog (conductor)
Etnachta- Jerusalem
Live on radio
***
Wednesday December 21st2016 – 8:30 pm
Messe de Minuit (Charpentier) & Missa Criolla
Alto solo
Barrocade – Michael Shani (conductor)
Tel Aviv Museum
HYPERLINK “http://barrocade.com/?page_id=8” http://barrocade.com/?page_id=8
***
Thursday December 22nd 2016 – 8:30 pm
Messe de Minuit (Charpentier) & Missa Criolla
Alto solo
Barrocade – Michael Shani (conductor)
Weil Auditorium – Kfar Shmaryahu
HYPERLINK “http://barrocade.com/?page_id=8” http://barrocade.com/?page_id=8
***
Saturday December 24th 2016 – 1:00 pm
Messe de Minuit (Charpentier) & Missa Criolla
Alto solo
Barrocade – Michael Shani (conductor)
Krieger Concert Hall – Haifa
http://barrocade.com/?page_id=8
***
Wednesday December 28th 2016- 7:30 pm
Hohe Messe – J.S. Bach
Alto solo
International Choir and Orchestra for Peace
Maarten van Leer (conductor)
YMCA – King David -Jerusalem
***
Friday December 30th – 6 pm
Hohe Messe – J.S. Bach
Alto solo
International Choir and Orchestra for Peace
Maarten van Leer (conductor)
Da Al Nadwa International Centre – Bethlehem
***
Saturday December 31st2016 – 12 pm
Messe de Minuit (Charpentier) & Missa Criolla
Alto solo
Barrocade – Michael Shani (conductor)
Kiriat Yearim Church – Abu Gosh
http://barrocade.com/?page_id=8

.
2015
2015

Zondag 15 februari – 15:00uur
Bach en Haendel op Texel
Altsolo
Bach: Mis in G groot (koor, orkest, solo SATB, BWV 236
Bach: Cantate (orkest, sopraan), BWV 51
Handel: Let thy hand be strengthened (koor, orkest, solo ATB), HWV 259
Handel: Jubilate (koor, orkest, solo ATB), HWV 279
Amici Cantus en barokorkest Eik en Linde o.l.v. Ellen Verburgt
R.K. Kerk – Molenstraat – Den Burgh
Kaarten via VVV

Zondag 29 maart 2015- 14:30 uur
Matthaus Passion in Oosterhout
Altsolo
Met Brabant Sinfonia o.l.v. Ad Vergouwen
Basiliek St. Jan, Markt, Oosterhout
www.mp-oosterhout.nl

Vrijdag 3 april 2015 – 19:30 uur
Goede Vrijdag in Edam
Matthaus Passion – J.S. Bach
Altsolo
Projectkoor Matthaus Passion en The Northern Consort o.l.v. Stephen Kavelaar
www.matthaus-passion.com

Zondag 5 april 2015 –
Eerste Paasdag
Osteroratorium J.S. Bach
Altsolo
Nicolaicantorij en orkest o.l.v. Ko Zwanenburg
Nicolaikerk, Nicolaaskerkhof, Utrecht
www.nicolaikerk.nl

Zondag 12 juli 2015 – 10:30 uur
Altsolo met organist Jos van der Kooy
Westerkerk –
Prinsengracht 281 Amsterdam
Toegang vrij
www.westerkerk.nl

Zondag 26 juli 2015 – 10:30 uur
Altsolo met organist Jos van der Kooy
Westerkerk –
Prinsengracht 281 Amsterdam
Toegang vrij
www.westerkerk.nl

Zondag 16 augustus 2015 – 10:30 uur
Altsolo met organist Jos van der Kooy
Westerkerk –
Prinsengracht 281 Amsterdam
Toegang vrij
www.westerkerk.nl

Zaterdag 31 oktober 2015 – 20:15 uur
Allerzielen 2015-
Requiem van Gabriel Fauré
Stadsgehoorzaal Leiden

Nieuw Nederlands Vocaal Ensemble
Nieuwe Philharmonie Utrecht
o.l.v. Johannes Leertouwer
m.m.v. Anne Vegter, dichter des Vaderlands
Programma:
–          Requiem G. Fauré
–          Begräbnisgesang J. Brahms
–          Deel 1 uit Ein Deutsches Requiem J. Brahms
http://nputrecht.nl/

Zondag 1 november 2015 – 15:00 uur
Allerzielen 2015-
Requiem van Gabriel Fauré
Nieuwe Kerk – Den Haag
Nieuw Nederlands Vocaal Ensemble
Nieuwe Philharmonie Utrecht
o.l.v. Johannes Leertouwer
m.m.v. Anne Vegter, dichter des Vaderlands

Programma:
–          Requiem G. Fauré
–          Begräbnisgesang J. Brahms
–          Deel 1 uit Ein Deutsches Requiem J. Brahms
http://nputrecht.nl/

Maandag 2 november 2015 – 20:15 uur
Allerzielen 2015 –
Requiem van Gabriel Fauré
Tivoli/Vredenburg – Utrecht
Nieuw Nederlands Vocaal Ensemble
Nieuwe Philharmonie Utrecht
o.l.v. Johannes Leertouwer
m.m.v. Anne Vegter, dichter des Vaderlands

Programma:
–          Requiem G. Fauré
–          Begräbnisgesang J. Brahms
–          Deel 1 uit Ein Deutsches Requiem J. Brahms
http://nputrecht.nl/

Zondag 13 december 2015  – 10:00uur
Magnificat – J.S. Bach
Altsolo
Koor en orkest van het Haags Barokgezelschap o.l.v. Gilles Michiels
Nieuwe Badkapel Scheveningen
www.haagsbarokgezelschap.nl
Toegang vrij

Zondag 13 december 2015 – 19.00 uur
Magnificat – J.S. Bach
Altsolo
Koor en orkest van het Haags Barokgezelschap o.l.v. Gilles Michiels
Dorpskerk Wassenaar
www.haagsbarokgezelschap.nl
Toegang vrij

Vrijdag 18 december 2015  – 20.00 uur
Magnificat en Weihachtsoratorium – J.S. Bach
Altsolo
Koor en orkest van het Haags Barokgezelschap o.l.v. Gilles Michiels
Nieuwe Badkapel Scheveningen
www.haagsbarokgezelschap.nl

Donderdag 24 december 2015 – 22:00 uur
Kerstnachtdienst
Cantate BWV 110 Unser Mund sei voll Lachens – J.S. Bach
Altsolo
Nicolaicantorij en orkest o.l.v. Ko Zwanenburg
Nicolaikerk, Nicolaaskerkhof, Utrecht
www.nicolaikerk.nl

Dinsdag 24 mei 2015 – 20:00 uur
Gloria!
Lutherse Mis in G BWV 235- J.S. Bach
Gloria- C. Monteverdi
Gloria – G. F. Handel
Altsolo
Jerusalem Baroque Orchestra en solisten o.l.v. Yizhar Karshon
Israel Conservatory of Music, Tel Aviv
http://en.jbo.co.il/Programmes_2015-2016/

Donderdag 26 mei 2015 – 20:00 uur
Gloria!
Lutherse Mis in G BWV 235- J.S. Bach
Gloria- C. Monteverdi
Gloria – G. F. Handel
Altsolo
Jerusalem Baroque Orchestra en solisten o.l.v. Yizhar Karshon
International YMCA, Jerusalem
http://en.jbo.co.il/Programmes_2015-2016/


2014

2014

Vrijdag 18 april 2014 – 19:30 uur
Goede Vrijdag in Edam
Matthaus Passion – J.S. Bach
Altsolo
Projectkoor Matthaus Passion en The Northern Consort o.l.v. Stephen Kavelaar
www.matthaus-passion.com

Zaterdag 19 april – 14:00 uur
ZAPP Matthaus- Familie voorstelling
Korte Matthaus Passion – 1 uur
Altsolo
Amsterdams Bach Consort o.l.v. Niek Idelenburg
Noorderkerk, Noordermarkt- Amsterdam
www.amsterdamsbachconsort.nl

Zondag 20 april Eerste Paasdag – 15.15 uur
ZAPP Matthaus Familie voorstelling
Korte Matthaus Passion – 1 uur
Altsolo
Amsterdams Bach Consort o.l.v. Niek Idelenburg
De Duif- Prinsengracht 754 (tram 4) – Amsterdam
www.amsterdamsbachconsort.nl

Zondag 4 mei 2014 – 19:00 uur
Requiem op 4 mei
Requiem – W.A. Mozart
Voix Jolies en Amici o.l.v. Frank de Groot
Oude Kerk – Voorburg
Toegang vrij
www.voixjolies.nl

Zondag 8 juni 2014 – 10:30 uur
Eerste Pinksterdag
Altsolo met organist Jos van der Kooy
Westerkerk –
Prinsengracht 281 Amsterdam
Toegang vrij
www.westerkerk.nl

Zondag 29 juni 2014 – 10:00uur
Cantate Himmelskoenig sei wilkommen BWV 76 – J.S. Bach
Altsolo
Koor en orkest van het Haags Barokgezelschap o.l.v. Gilles Michiels
Nieuwe Badkapel Scheveningen
www.haagsbarokgezelschap.nl
Toegang vrij

Zondag 29 juni 2014 – 19.00 uur
Cantate Himmelskoenig sei wilkommen BWV 76 – J.S. Bach
Altsolo
Koor en orkest van het Haags Barokgezelschap o.l.v. Gilles Michiels
Dorpskerk Wassenaar
www.haagsbarokgezelschap.nl
Toegang vrij

Zondag 27 juli 2014 – 10:30 uur
Altsolo met organist Jos van der Kooy
Westerkerk –
Prinsengracht 281 Amsterdam
Toegang vrij
www.westerkerk.nl

Zondag 17 augustus 2014 10:30 uur
Altsolo met organist Jos van der Kooy
Westerkerk –
Prinsengracht 281 – Amsterdam
Toegang vrij
www.westerkerk.nl

Zaterdag 4 oktober 2014 – 20:00 uur
Elias – F. Mendelssohn Bartholdy
Altsolo
COV Laus Deo, RBO o.l.v. Gerben Budding
St. Janskerk, Achter de Kerk 16 – Gouda
www.lausdeo.nl

Zaterdag 11 oktober 2014 – 20:00 uur
Requiem – W.A. Mozart
Missa Brevis G-dur KV140 – W.A. Mozart
Altsolo
COV Putten en Dordts Kamerorkest o.l.v. Gerben Budding
Gereformeerde Kerk, Achterstraat 39 – Putten
www.covputten.nl

Zaterdag 26 oktober 2014 – 20:00 uur
Choir and Organ Recital
Altsolo en duetten- Haendel & Mendelssohn
Met Heidrun Goettsche, sopraan en Gunther Martin Goettsche, orgel
Choir of St. Michaels, Schluetern- Germany
The Church of the Redeemer- Muristan Road, Old City Jerusalem IL
www.redeemermusic.com

Zaterdag 29 november 2014 – 20:00 uur
Messiah- G.F. Handel
Altsolo
Gloria Toonkunst Vlaardingen en RBO o.l.v. Aad van der Hoeven
Grote Kerk- Markt- Vlaardingen
www.gloria-toonkunst.nl

Woensdag 24 december 2014- Kerstnachtdienst
Weihnachtsoratorium cantate 1 – J.S. Bach
Nicolaicantorij en orkest o.l.v. Ko Zwanenburg
Nicolaikerk, Nicolaaskerkhof, Utrecht
www.nicolaikerk.nl


2013

2013

_______________ ____________________________________________________________________________________________
Januari (2013) Zondag 13 januari – 17:00 uur
VESPER
Cantate 124 Meinen Jesum lass ich nicht – J.S. Bach
Anne-Marieke Evers Altsolo
Cappella Nicolai o.l.v. Ko Zwanenburg
Nicolaikerk – Nicolaaskerkhof  8- Utrecht
www.nicolaikerk.nl
Toegang vrij
_______________ ____________________________________________________________________________________________
Februari (2013) Zondag 3 februari  – 10:00 uur
Cantate
Alles nur nach Gottes Willen BWV 72 – J.S. Bach
Altsolo
Koor en orkest van het Haags Barokgezelschap o.l.v. Gilles Michiels
Nieuwe Badkapel Scheveningen
www.haagsbarokgezelschap.nl
Toegang vrij
____________________________________________________________________________________________
Zondag 3 februari – 19.00 uur
Cantate
Alles nur nach Gottes Willen BWV 72 – J.S. Bach
Altsolo
Koor en orkest van het Haags Barokgezelschap o.l.v. Gilles Michiels
Dorpskerk Wassenaar
www.haagsbarokgezelschap.nl
Toegang vrij
____________________________________________________________________________________________
Zaterdag 16 februari – 16.00 uur
Frau ohne Schatten – Richard Strauss
Zaterdagmatinee in het Concertgebouw Amsterdam
Groot Omroepkoor, Radio Filharmonische Orkest en solisten (o.a. Anne Schwanewilms) o.l.v. Vladimir Jurowski
www.grootomroepkoor.nl
Kaarten UITVERKOCHT
_______________ ____________________________________________________________________________________________
 Maart (2013) Vrijdag 22 maart – 19:30 uur
Matthaus Passion – J.S. Bach
altsolo
COV IJmuiden en Philharmonia Amsterdam  o.l.v. Piet Hulsbos
Nieuwe Kerk via De Rank – IJmuiden
www.cov-ijmuiden.nl
____________________________________________________________________________________________
Woensdag 27 maart – 19:30 uur
Matthäus Passion BWV 244- J.S. Bach
Cappella Amsterdam en Rotterdam Philharmonisch Orkest o.l.v. Daniel Reuss
Werner Güra, Evangelist
Christian Immler, bas (Christus)
Carolyn Sampson, sopraan
Robin Tritschler, tenor
Markus Werba, bas
De Doelen Rotterdam
www.cappellaamsterdam.nl
____________________________________________________________________________________________
Donderdag 28 maart – 19:30 uur
Matthäus Passion BWV 244- J.S. Bach
Zie woensdag 27 maart
www.cappellaamsterdam.nl
____________________________________________________________________________________________
Vrijdag 29 maart – 19:30 uur
Matthäus Passion BWV 244- J.S. Bach
Zie woensdag 27 maart
www.cappellaamsterdam.nl
____________________________________________________________________________________________
Zondag 31 maart Eerste Paasdag – 15.15 uur
Familie voorstelling
Korte Matthaus Passion – 1 uur
Altsolo
Amsterdams Bach Consort o.l.v. Niek Idelenburg
De Duif- Prinsengracht 754 (tram 4) – Amsterdam
www.amsterdamsbachconsort.nl
_______________ ____________________________________________________________________________________________
 April (2013) Vrijdag 12 april – 20.15 uur
De Vrijdag van Vredenburg
9e Symphonie – L. van Beethoven
Groot Omroepkoor, Radio Kamer Filharmonie o.l.v. Thomas Zehetmair
Vredenburg Leidsche Rijn Utrecht
www.grootomroepkoor.nl
____________________________________________________________________________________________
Woensdag 17 april – 20.15 uur
Lobgesang – F. Mendelssohn
Elogium Musicum – H.W. Henze
Groot Omroepkoor, Concertgebouworkest en solisten o.l.v. Riccardo Chailly
Concertgebouw Amsterdam
www.grootomroepkoor.nl
 ____________________________________________________________________________________________
Donderdag 18 april – 20.15 uur
Lobgesang – F. Mendelssohn
Elogium Musicum – H.W. Henze
Groot Omroepkoor, Concertgebouworkest en solisten o.l.v. Riccardo Chailly
Concertgebouw Amsterdam
www.grootomroepkoor.nl
 ____________________________________________________________________________________________
Vrijdag 19 april – 20.15 uur
Lobgesang – F. Mendelssohn
Elogium Musicum – H.W. Henze
Groot Omroepkoor, Concertgebouworkest en solisten o.l.v. Riccardo Chailly
Concertgebouw Amsterdam
www.grootomroepkoor.nl
 ____________________________________________________________________________________________
Zondag 21 april – 14.15 uur
Lobgesang – F. Mendelssohn
Elogium Musicum – H.W. Henze
Groot Omroepkoor, Concertgebouworkest en solisten o.l.v. Riccardo Chailly
Concertgebouw Amsterdam
www.grootomroepkoor.nl
____________________________________________________________________________________________
Zaterdag 27 april – 13:30 uur
La Boheme- G. Puccini
Groot Omroepkoor, solisten o.l.v. Edo de Waart
Concertgebouw Amsterdam
www.grootomroepkoor.nl
_______________ ____________________________________________________________________________________________
 Mei (2013) Woensdag 8 mei – 12.45 uur
Lunchconcert Raad van State
Recital met liederen van Vaughan Williams, Finzi en Purcell
Anne-Marieke Evers – mezzosopraan
Jos van der Kooy – piano
www.haagsorgelkontakt.nl
Toegang vrij
_______________ ____________________________________________________________________________________________
 Juni (2013) Zaterdag 8 juni- 13:30 uur
The Gospel according to the other Mary: Oratorium – John Adams
Groot Omroepkoor, Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Markus Stenz
Concertgebouw Amsterdam
www.grootomroepkoor.nl
_______________ ____________________________________________________________________________________________
 September (2013) Zondag 1 september -10:00 uur
CANTATE
Jesu der du meine Seele BWV 78– J.S. Bach
Anne-Marieke Evers- Altsolo
Cappella San Nicolai o.l.v. Ko Zwanenburg
Nicolaikerk – Nicolaaskerkhof 8 – Utrecht
www.nicolaikerk.nl
___________________________________________________________________________________________
Zondag 29 september – 17:00 uur
VESPER
Herr Christ, der ein’ge Gottessohn BWV 96– J.S. Bach
H. Schuetz – Herz ist bereit
Anne-Marieke Evers- Altsolo
Cappella San Nicolai o.l.v. Ko Zwanenburg
Nicolaikerk – Nicolaaskerkhof 8 – Utrecht
www.nicolaikerk.nl
_______________ ____________________________________________________________________________________________
 Oktober (2013) Woensdag 30 oktober – 20:00 – 22:00 uur
VOCALE en INSTRUMENTALE KERKMUZIEK
Anne-Marieke Evers – altsolo
Met Wout Oosterkamp (bariton), Marian Jaspers Fayer (fluit), Anne Faber (hobo),
Matthijs Koene (panfluit) en Jos van der Kooy (orgel)
Westerkerk – Prinsengracht 281 – Amsterdam
www.westerkerk.nl/activiteiten
_______________ ____________________________________________________________________________________________
 November (2013) Zondag 17 november – 15:00 uur
REQUIEM – W. A. Mozart en NICOLAI MESSE – J. Haydn
Anne-Marieke Evers – Altsolo
Kamerkoor Amici Cantus en Barokensemble Eik en Linde o.l.v. Ellen Verburgt
RK Kerk – Molenstraat – Den Burg (TEXEL)
Toegang €17,-,
Kaarten verkrijgbaar via lidawels@kpnplanet.nl
____________________________________________________________________________________________
Zondag 24 november – 10:30 uur
EEUWIGHEIDSZONDAG
Westerkerk – Prinsengracht 281 – Amsterdam
www.westerkerk.nl
_______________ ____________________________________________________________________________________________
 December (2013) Zondag 1 december – 10:00 uur
CANTATE 1e Advent
Nun komm der Heiden Heiland, BWV 61 J.S. Bach
O thou that tellest good tidings to Zion (Messiah) – G.F. Handel
Anne-Marieke Evers- Altsolo
Cappella San Nicolai o.l.v. Ko Zwanenburg
Nicolaikerk – Nicolaaskerkhof 8 – Utrecht
www.nicolaikerk.nl
____________________________________________________________________________________________
Vrijdag 6 december – 20:15 uur
POULENC, MARTIN en DUPRE,
Groot Omroepkoor o.l.v. Gijs Leenaars
Jacobikerk – Utrecht
www.grootomroepkoor.nl
____________________________________________________________________________________________
Zondag 8 december – 11:00uur
POULENC, MARTIN en DUPRE,
Groot Omroepkoor o.l.v. Gijs Leenaars
Concertgebouw – Grote Zaal – Amsterdam
www.grootomroepkoor.nl
____________________________________________________________________________________________
Zaterdag 14 december – 13:30 uur
CALIGULA – GLANERT
Groot Omroepkoor, Radio Filharmonisch Orkest en solisten o.l.v. Markus Stenz
Concertgebouw – Amsterdam
www.grootomroepkoor.nl
____________________________________________________________________________________________
Woensdag 25 december 10:30 uur
Eerste Kerstdag
Anne-Marieke Evers – Altsolo
met Jos van der Kooy – orgel
Westerkerk – Prinsengracht 281 – Amsterdam
www.westerkerk.nl
Toegang vrij
_______________ ____________________________________________________________________________________________